Nasze plany:

 

26-28 stycznia – Rekolekcje dla członków AK

Nasi partnerzy:

 

 

Odnotowujemy: jest wyróżnienie dla oddziału Akcji Katolickiej w Gowarczowie!

6 lutego 2020

Spotkanie noworoczne Powiatu Koneckiego przeprowadzone zostało w budynku Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Końskich. To właśnie tu zgromadzili się nie tylko koneccy samorządowcy, ale również ci z ościennych gmin i powiatów. – To już tradycja, że pod koniec stycznia w powiecie koneckim odbywa się takie spotkanie – podkreślał starosta Grzegorz Piec. Jest ono doskonałą okazją do integracji przedstawicieli samorządów aż z trzech województw: świętokrzyskiego, mazowieckiego i łódzkiego.

Podczas spotkania wręczone zostały podziękowania tym osobom i podmiotom, które w sposób szczególny swoją działalnością promują powiat.

Oprócz Janiny Malickiej i Mariana Adamczyka wyróżnienia otrzymali również: parafialny oddział Akcji Katolickiej w Gowarczowie, Kamil Ocetek, Tomasz Domagała, Uniwersytet Trzeciego Wieku – Aktywni w Końskich, Sławomir Kołodziejczyk, Witold Fitas, zespół Królewiaczki, stowarzyszenie historyczne Pasja, grupa rekonstrukcji historycznych Patrioci i Fabrykanci Zagłębia Staropolskiego.

Copyright © 2018