Nasze działania:

 

  • 11 listopada – zorganizowanie wieczornicy z udziałem dzieci i młodzieży konkursu POAK przy parafii NSJ w Radomiu (Glinice)

 

  • 11 listopada – koncert Macieja Miecznikowskiego (parafia św. brata Alberta)

 

  • 24 listopada – Dzień Skupienia w Wigilię Uroczystości Chrystusa Króla (Wyższe Seminarium Duchowne, ul. Młyńska 23/25 w Radomiu, godz. 14.00)

 

>>więcej

Nasi partnerzy:

 

 

Radomianie zaśpiewają niepodległej w Warszawie!

27 października 2018

W roku 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, Zarząd Akcji Katolickiej w Polsce, w sposób szczególny serdecznie zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Koncercie Pieśni Patriotycznej „Śpiewam mojej Ojczyźnie”. Tradycyjnie Koncert odbędzie się na Zamku Królewskim w Warszawie, tym razem w sobotę, 3 listopada 2018.

Początek koncertu o 12.00 (sala koncertowa).

Zespół publicznej Szkoły Podstawowej im. Marszałka J. Piłsudskiego z Diecezji Radomskiej zaprezentuje dwa utwory: „Wolność” oraz „Miejcie nadzieję”.

Tegoroczny Ogólnopolski Koncert Pieśni Patriotycznej otrzymał Patronat Narodowy Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy w Stulecie Odzyskania Niepodległości. Koncert współorganizowany jest z Zamkiem Królewskim w Warszawie. Patronat medialny sprawuje TVP1, Polskie Radio oraz KAI. Głównym Partnerem Koncertu jest PGNiG S.A.

Copyright © 2018